1 % podatku

A co powiesz na Chlorkowy handelek? Za dobrą flaszkę wszystko sprzedam! A skup butelek? Po drugiej stronie!
Kasia82
Kontakt:

Post autor: Kasia82 » 17 sty 2010, 11:46

Ja co roku wspieram dzieci z chorobami nowotworowymi i dziecięce hospocjum ,,Pomóż im''
http://www.pomozim.bialystok.pl/
Jest: 62 kg
Ma być: 55 kg

kashira

Post autor: kashira » 20 sty 2010, 20:45

Dziewczyny wkleję Apel synka mojej koleżanki. Kubuś jest o tydzień młodszy od mojego synka poznaliśmy się w szpitalu na patologii noworodka mój mały po roku walki (rehabilitacja, leki,itp.) wydobrzał niestety Kubuś potrzebuje nadal pomocy!!
Mój Piotrek biega, gada i rozrabia jak na typowego dwu letniego mężczyznę przystało o Kubuś dopiero zaczyna gaworzyć i nawiązywać kontakt z otoczeniem. Ma wspaniałą mamę która jeżdzi z nim po całej polsce i szuka najlepszych specjalistów...

którzy mogą i chcą pomóc małemu ale do tego potrzebne są niestety pieniądze, których im brakuje... POMÓŻCIE PROSZĘ

Jakub Kanarski
ul. Broniewskiego 2h/5
66-400 Gorzów Wlkp.

Kubuś urodził się 14.10.2007 r. Rozpoznano u niego mózgowe porażenie dziecięce. Kubuś wolno uczy się wszystkiego co jest potrzebne do uzyskania samodzielności. Dla nas każdy nowy gest jest wielkim osiągnięciem. Kubuś jeszcze nie mówi, nie chodzi i nie raczkuje, ale dzięki licznym zabiegom rehabilitacyjnym coraz lepiej rozumie otoczenie i wykazuje coraz większe zainteresowanie tym, co dzieje się wokół niego.

Kubusiowi potrzebna jest rehabilitacja wspomagająca rozwój ruchowy, psychiczny oraz logopedyczny. Bez pomocy finansowej nie będziemy w stanie zapewnić wszystkich zajęć, ćwiczeń, sprzętu do rehabilitacji niezbędnych w walce o samodzielność Kubusia.

Prosimy Państwa o pomoc, byśmy nie musieli decydować co odłożyć na później, a którą umiejętność rozwijać: siedzenie i raczkowanie, patrzenie, a może słuchanie, czy rozumienie otoczenia. Tak trudno jest wybrać.

Wpłaty prosimy kierować na konto :

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Bank Pekao S.A. I O/ Warszawa
41 1240 1037 1111 0010 1321 9362

Z dopiskiem : darowizna na leczenie i rehabilitację Kanarski Jakub Zbigniew

Jeśli Państwo jeszcze nie zdecydowali komu przekazać 1% podatku dochodowego, możecie podarować go Kubusiowi.

Przy wypełnianiu PIT-u należy podać następujące dane :

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
KRS: 00000 37 904

Z dopiskiem w rubryce "Informacje uzupełniające" : Kanarski Jakub Zbigniew (6293)

Za wszystkie Państwa wpłaty z całego serca dziękujemy. Trudno jest nam wyrazić słowami jak wielka jest nasza wdzięczność za wsparcie.

Rodzice

to adres te fundacji w której jest Kubuś http://www.dzieciom.pl/
Na świat przyszedł ktoś, dla kogo warto żyć,
ktoś, dla kogo warto umrzeć,
ktoś kto sprawia, że nawet chwile smutku przyjmujesz z wdzięcznością,
a przecież to tylko małe dziecko.

Awatar użytkownika
Mira

$

Post autor: Mira » 20 sty 2010, 22:35

ja jak co roku przekazuję mojego procenta naszej Martynce :)
http://forum.montignac.com.pl/pomozmy-m ... vt3439.htm
moje bombelki, promyczki, światełko mojego życia :serce:
Obrazek Obrazek

romilka

Post autor: romilka » 24 lut 2010, 20:22

Jesli mozecie pomoc to bardzo prosze,to jest synek moich znajomych

razem studiwalismy i trenowalismy

Obrazek

z góry bardzo dziekuje
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Mira

$

Post autor: Mira » 24 lut 2010, 20:36

jakby ktoś nie potrafił odnaleźć dla Martysi
moje bombelki, promyczki, światełko mojego życia :serce:
Obrazek Obrazek

filonka

Post autor: filonka » 24 lut 2010, 20:39

Mira, o super, że dokleiłaś, jakoś mi się zgubił ten watek a przecież nadeszła pora rozliczeń z fiskusem

nie marnujcie Waszego 1% :cisza:

Awatar użytkownika
Nigra

Post autor: Nigra » 18 mar 2010, 9:22

http://www.przystanocalenie.pl/kpdz_index_pl.html
przytulisko dla koni i innych futerek
jeśli ktoś się jeszcze nie rozliczył i nie wybrał organizacji :)
Nigra w kuchni
Jestem jak wino, leżakuję...
7 życzeń 7 kotów 7 dni tygodnia

filonka

Post autor: filonka » 11 lut 2011, 13:38

Obrazek

Wojtuś to syn kuzynki mojego szefa

jeśli jeszcze ktoś nie rozliczył się z podatku a chciałby pomóc Wojtusiowi, proszę o przekazanie 1% na Fundację
:padam:

wszystkim, których adresy miałam już posłałam pocztą elektroniczną

Awatar użytkownika
anik

$

Post autor: anik » 21 lut 2011, 18:59

wrzucilam w ogloszeniach ale tutaj tez napisze:

Jesli nie wiecie co zrobic z 1% podatku, ktory mozna przekazac na jakas organizacje pozytku publicznego, pomozcie Mai, coreczce kolegi z mirasowej pracy :)

KRS: 0000037904
cel szczegółowy 1% : 12717 Maja Białek

www.mbialek.pl
.:good wine is a necessity of life:.

Awatar użytkownika
Agalu

$

Post autor: Agalu » 07 mar 2011, 11:00

http://www.dzieciom.pl/7477

KRS:0000037904 "Zdążyć z pomocą"
w rubryce informacje uzupełniające wpisać 7477 Szula Szymon

dzieciak porzucony przez matkę kiedy się okazało że chory
ojciec sam go wychowuje, pracuje, rehabilituje, sama nie wiem skąd ma na to wszystko siłę
Problem nierozwiązywalny trzeba podzielic na mniejsze części i rozpracować po kawałku. T. Pratchett.

Awatar użytkownika
Ewik

Post autor: Ewik » 11 mar 2011, 2:48

_dubel
Najlepszy jest ten czas, który mam przed sobą.

( Milton H. Erickson )

Awatar użytkownika
Ewik

Post autor: Ewik » 11 mar 2011, 3:03

Dostalam taka oto wiadomosc od mojego kolegi z klasy:

moje SM i 1%
Witam.
Jak zapewne większość z Was wie od ponad czterech lat choruję na stwardnienie rozsiane (SM). Jest to choroba nieuleczalna i kosztowna. Założyłem subkonto przy Polskim Towarzystwie Stwardnienia Rozsianego na które to możecie, przy corocznym rozliczeniu podatku, przekazać 1%. Środki zgromadzone na subkoncie przeznaczę na fizykoterapię i sprzęt do niej oraz zakup leków. Wypełniając PIT jako organizację pożytku publicznego (w jego części H) wpisz PTSR i numer KRS: 000 008 33 56 a w informacjach uzupełniających (część I): "PLiR Krzysztof Kurek". jest to konieczne aby pieniądze trafiły na moje konto. Na inne moje potrzeby i "zachcianki" środki tam zgromadzonych Towarzystwo nie wypłaci.
Jeśli będziecie odczuwali chęć zawsze możecie też dokonać darowizny na rzecz poprawy mojego zdrowia a przynajmniej opóźnienia postępu choroby wpłacając dowolną sumę na konto:
51 2130 0004 2001 0405 6198 0002 należące do Stowarzyszenia. Przelew w tytule musi zawierać "Krzysztof Kurek"
Za wszystkie wpłaty gorąco Wam dziękuję i pzdrawiam.
K.

I jeszcze:

hello.
jak najbardziej możesz rzucić temat. im większa grupa ludzi którzy poznali temat tym większy odzew a ceny środków zmieniających przebieg SM są naprawde powalające. najtańsze leki to interferon i jeśli dobrze pamiętam kosztuje ok. 2500 zł. laqunimod, który testuję po wejściu na rynek, przypuszczalnie, będzie kosztował 3000 - 3500 a o tysabri nawet nie marzę. jego cena hurtowa to 6500. piszę o cenach dawek miesięcznych.
także jak najbardziej rzuć temat na forum.
pozdro.
K
Najlepszy jest ten czas, który mam przed sobą.

( Milton H. Erickson )

Awatar użytkownika
kaaja6
Kontakt:

Post autor: kaaja6 » 15 mar 2011, 14:35

to i ja wklejam z prośbą o 1% dla Jagódki

to córeczka nauczycielki mojej Zuzki

http://www.jagodalabus.pl/

dane do formularza PIT:

Fundacja Anny Dymnej ,,Mimo wszystko”
Nr KRS 0000174486
z dopiskiem: JAGODA LABUS

myshaa

Post autor: myshaa » 18 mar 2011, 12:48

moja ciocia prosi o 1%
to pomoc dla Hani, córeczki ich pracownika :padam:

Dzień dobry, Cześć, Witajcie

Jak zapewne dobrze wiecie niespełna dwa lata temu w naszym życiu pojawiła się Hania. Jest małą radosną dziewczynką. Odkąd zaczęła chodzić, wszędzie jest jej pełno. Biega, lata, krzyczy dając nam ogromną radość. Jednak w pewnym momencie naszej historii szczęśliwą gwiazdę na niebie Hani zakryła czarna chmura. W efekcie czego pojawiły się pewne problemy natury neurologicznej. Hania ma się coraz lepiej robiąc każdego dnia ogromne kroki w kierunku powrotu do pełnej sprawności. Wspieramy ją w tym jak tylko możemy najlepiej. Postępy są ogromne! Dajemy sobie radę.
Kilka dni temu dowiedziałem się o istnieniu terapii, rehabilitacji, w której w rolę rehabilitanta wcielają się delfiny. Te urocze ssaki w niesamowity sposób traktują pływające z nimi dzieciaki. Bawiąc się z delfinami dzieci są stymulowane ruchowo, wizualnie oraz poprzez wiązki ultradźwięków, którymi komunikują się delfiny. Delfinoterapia daje ponoć niesamowite efekty. Poprzez maksymalne zintensyfikowanie wszystkich bodźców jednocześnie efekty terapii są imponujące. Niestety w Polsce takie zajęcia nie są prowadzone. W grę wchodzi Turcja, Ukraina i USA. Wybraliśmy Turcję. Koszt serii takich zajęć to ok. 4600 euro plus koszty zakwaterowania, przelotu itp. W części damy radę sfinansować delfinoterapię sami. Ale nie w całości.
W celu pozyskania pozostałej części pieniędzy, otworzyliśmy subkonto w Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia. Rozliczając się z fiskusem będzie mogli 1% swojego podatku przeznaczyć na to by szczęśliwa gwiazda Hani już nigdy nie została zasłonięta.
I o to właśnie chciałbym Was poprosić. Jeśli nie złożyliście jeszcze swojego rocznego zeznania o dochodach to rozważcie proszę tę możliwość .
Nigdy nie sądziłem, że zwrócę się do Was z taką prośbą ale jak widać nigdy nie wiemy co będzie jutro. A jutro może być zupełnie inne niż dzisiaj. Z góry dziękuję Wam wszystkim, naszej rodzinie, przyjaciołom, znajomym. To dla nas ważne by zrobić absolutnie wszystko co tylko możliwe by życie naszej córki było zupełnie normalne...

... i takie na pewno będzie!

Nr KRS Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia to 0000050135, koniecznie z dopiskiem CIBA.
-Jeszcze raz dziękuję!

Pozdrawiam
Bartosz Ciba

EDIT:

Hania nie ma swojej strony www
ale to są jej zdjecia :)

Obrazek

Obrazek
każdy ma prawo czuć się taką świnią, za jaką się uważa

Awatar użytkownika
Nigra

Post autor: Nigra » 14 sty 2013, 17:23